Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Opinia o produkcie
Reklama
  • Przelewy24
Producenci
Kontakt
Opinia o produkcie
Absolutne minimum jakie warto stosować. Cena jakość 5/5 ogólna ocena 4/5
Ocena produktu 5/5

Opinia o produkcie Dayton Audio RS225-8 Reference Woofer. Black alu. cone PE 295-356

Data napisania recenzji: 15-11-2022

Opinia o produkcie: Tu nie mam za dużego porównania gdyż to było pierwsze 3 way na 22cm niskotonowym a nie chcę za bardzo porównywać do innych wielkości niemniej jest dobrze ale zawsze mogłoby być lepiej. Czuć ograniczenia mocowe ale za to łatwo go napędzić. Bezpośrednio porównywany był z w19cy001 i mimo dużo większej powierzchni membrany daytona, to seas był lepszy pod dosłownie każdym względem. Ale to porównanie bez sensu bo cena seas z 7razy taka, choć to po daytonie spodziewaliśmy się lepszego zejścia. I może na tle seasa po prostu Dayton nie wypadł cudownie… niemniej ogólną ocenę daję dobrą. Nawet przyjemnie schodzi, rozsądny kick. Nie ma się wybitnie do czego przyczepić jeśli chodzi o to brzmienie które jest w stanie z siebie wydobyć.

Autor recenzji: Daniel

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5

Średnia ocena (4/5): Średnia ocena 4/5

Wszystkich recenzji produktu: 1

Zobacz szczegóły produktu

Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu