Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Reklama

  • Przelewy24

Producenci

Kontakt

Bestsellery

Nowości w sklepie

Opinia o produkcie

Jeśli ktoś szuka czegoś dobrego na wysokie tony to w tej cenie najlepsze co jest na rynku. Z opinii jakie można znaleźć w sieci większość szukających…
Ocena produktu 5/5
Strona główna » Regulamin do 24.12.2014

Regulamin do 24.12.2014

F.H.U. Power Audio Łukasz Włodarczyk
ul. Józefowska 35b/13
40-144 Katowice

NIP: 634-262-33-74
REGON; 240798489
WPIS DO EWIDENCJI: NR 84075 z dnia 19.12.2007 wydane przez Prezydent Miasta Katowice


Numer konta bankowego: 45 1140 2004 0000 3502 5003 1940
 
Kontakt telefoniczny: 698 648 408
Email: lukwlod@wp.pl
 R E G U L A M I N
 
STRONY TRANSAKCJI
1. Stroną dokonującą zakupów w Sklepie Internetowym Power Audio, zwaną jest dalej Nabywcą
2. Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie Sklepu Internetowego Power Audiojest właściciel Sklepu - firma Power Audio.
PRZEDMIOTY TRANSAKCJI
1. Przedmiotami prowadzonych poprzez strony transakcji w sieci Internet są produkty wymienione  w ofercie Sklepu Internetowego Power Audio, przedstawione na stronach www.poweraudio.pl w chwili składania zamówienia.
2. Zamówienia produktów nie znajdujących się w Sklepie Internetowym  Power Audio, a występujących  w cennikach można dokonać pocztą e-mail. Za każdym razem skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia dostępności towaru.
3. Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich  i zawierają podatek VAT.
4. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i są objęte pełną i ważną  na terenie Polski gwarancją producenta. Wyjątek stanowią produkty umieszczone w dziale  WYPRZEDAŻ - OBNIŻKI w którym mogą być wystawione produkty używane lub nowe ale ze śladami używania, pochodzące z systematycznie odnawialnej ekspozycji tradycyjnego sklepu detalicznego firmy Power Audio. Wszystkie produkty wystawione w tym dziale posiadają stosowną informację opisującą ich faktyczny stan oraz okres gwarancji.
 
SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
Zamówienia może dokonać osoba pełnoletnia lub firma. Składanie zamówień w Sklepie Internetowym Power Audio odbywa się za pośrednictwem:
 -  wypełnienia formularza znajdującego się na stronie produktu
 -  wysłania e-maila na adres sklepu lukwlod@wp.pl zawierającego dane dotyczące zamawianego towaru na podstawie oferty przedstawionej w Sklepie internetowym Power Audio lub w oparciu o cenniki detaliczne umieszczone w dziale CENNIKI.
 -  poprzez kontakt telefoniczny z handlowcami firmy Power Audio dostępnymi pod numerami telefonów: 
  698 648 408 w godzinach 8:00 – 22:00 (sobota: 9:00 – 22:00)
 -  przesłania zamówienia faksem w języku polskim pod numer 698 648 408
 
ZMIANA i ANULOWANIE ZAMÓWIEŃ
Nabywca od momentu zamówienia do wysyłki może dokonywać modyfikacji swojego zamówienia.
 
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
1. Każde zamówienie składane w Sklepie Internetowym Power Audio powinno być potwierdzone przez  Nabywcę. W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (oprócz świąt i dni ustawowo wolnych  od pracy) pracownik sklepu skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub pocztą e-mail w celu jego potwierdzenia oraz uzgodnienia dalszych szczegółów transakcji.
2. Zamówienie może być anulowane w przypadku braku możliwości potwierdzenia telefonicznego z winy Nabywcy (np. błędny numer telefonu) lub braku odpowiedzi na potwierdzenie wysłane pocztą e-mail w ciągu 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
3. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a Sklepem Internetowym Power Audio.
 FORMY PŁATNOŚCI
1. Zapłata za zamówiony towar może być dokonana:
 - za pobraniem - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki
 - przelewem przed dostawą towaru – firma Power Audio wystawia fakturę pro-forma na podstawie której Nabywca dokonuje wpłaty.
2. W przypadku płatności przelewem faktura pro-forma zostaje wysłana klientowi emailem.
3.Towar wraz z fakturą zostaje wysłany do Nabywcy niezwłocznie po wpłynięciu należności na konto firmy Power Audio.
DOWODY ZAKUPU
1. Do każdego zakupionego produktu dołączany jest paragon fiskalny.
2. Nie ma możliwości wystawienia duplikatu paragonu fiskalnego. Nabywca w momencie dostawy jest zobowiązany sprawdzić, czy paragon jest dołączony do przesyłki.
3. Aby otrzymać fakturę VAT należy zaznaczyć odpowiednie pole w Formularzu Zamówienia.
DOSTAWY PRODUKTÓW
1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym Power Audio realizowane są na terytorium  Rezczypospolitej Polskiej.
2. Termin realizacji zamówienia zawiera się zazwyczaj w czasie 1-5 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne. W tym przypadku termin realizacji może się wydłużyć w indywidualnych przypadkach nawet do 30 dni, jednak wtedy Nabywca zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany.
3. Zamówienie składające się z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych o czym Nabywca zostanie wcześniej poinformowany i wyrazi na to zgodę.
4. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone.
5. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej lub pracownika Poczty Polskiej powinien być potwierdzony pisemnym  pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru.
6. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę Power Audio danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883.  Jesteśmy zarejestrowaniu w zbiorach danych GIODO.
7. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.
 
ODSTĄPIENIE OD UMOWY
  1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. Nr 22, poz.271 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.) klient ma prawo bez podania przyczyny do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość w terminie do 10 dni od daty wydania towaru. 
  2. Wskazane w punkcie 2 prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.
  3. W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą. Nabywca zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zwracany w tym trybie towar powinien być odesłany w pełni kompletny, a sam produkt, jego wyposażenie i akcesoria nie mogą być uszkodzone. W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt na adres Sprzedawcy, wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Sprzedawca w ciągu 14 dni dokona zwrotu zapłaty za towar wraz z kosztem jego dostarczenia do Nabywcy na wcześniej wskazane przez Nabywcę konto bankowe. 
 
GWARANCJA
1. Każdy zakupiony towar w naszym sklepie jest fabrycznie nowy i jest objęty gwarancją producenta lub importera danej marki na terenie Polski. Okres gwarancji określa producent lub jego polski  przedstawiciel.
2. Do każdego towaru dołączona jest karta gwarancyjna autoryzowanego serwisu producenta lub polskiego przedstawiciela producenta. Wyjątek stanowią kable przewody, złącza oraz  akcesoria montażowe i instalacyjne. W przypadku tych produktów okres gwarancji wynosi 12 miesięcy licząc od daty określonej na dowodzie zakupu.
3. Wszelkie problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowane placówki serwisowe  na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej lub na internetowych  stronach producenta (importera).
4. Podstawą rozpatrywania spraw reklamacyjnych oraz zwrotów jest opinia autoryzowanego serwisu danej marki, stwierdzająca usterkę bądź wadę w działaniu reklamowanego sprzętu.
 
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Internetowy sklep Power Audio nie wypożycza w celu przetestowania produktów znajdujących się w ofercie sklepu lub prezentowanych na innych stronach internetowych firmy Power Audio.

2. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
3. Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
4. Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy Regulamin.
5. Data publikacji tej wersji regulaminu 1.11.2013
 
Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl