Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Producenci

Kontakt

  • Power Audio
    NIP: 634-262-33-74
  • E-mail:info@poweraudio.pl
  • Telefon698 648 408
  • Godziny działania sklepu8.00 - 22.00

Bestsellery

Nowości w sklepie

Opinia o produkcie

Mundorf Supreme grają wyjątkowo spójnie, łagodnie i szczegółowo a w połączeniu z rezystorem Mundorf M-Resist Supreme odkryłem nowy wymiar dźwięków. Tego…
Ocena produktu 5/5
1 » Opinia o produkcie2

Opinia o produkcie Mundorf Ecap 70 VDC PLAIN 10,00 uF

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Po przekonaniu się co potrafi zrobić mundorf na zwrotnicy :) przyszedł czas sprawdzić je w elektronice . W torze sygnałowym końcówki wylądował oczywiście EVO Oil po porównaniu go bezpośrednio z cross capem :) Przyszedł więc czas sprawdzić resztę elektrolitów w końcówce mocy :) na początek 10uF Plain , w porównaniu z większością elektrolitów " audio " dostępnych na rynku dopiero mundorf pokazał jak maja wyglądać średnie tony i bas , średnica jest ciepła mocno wysunięta bardzo nasycona barwami a bas niesamowicie rozciągnięty w najniższe rejestry . Poszedłem więc za ciosem i następny elektrolit " audio " wyleciał i zastąpił go Mundorf Plain 100uF :) ze sprzężenia . Korzyści jeszcze większe , wysokie tony odkryłem na nowo , szerokość i głębia sceny niesamowicie się poprawiła . Można długo szukać dobrego kondensatora ale wystarczy włożyć mundorfa ;) .

Autor recenzji: Adam

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5
Wszystkich recenzji produktu: 1

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Zobacz szczegóły produktu Napisz recenzję

Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl