Schowek (0)
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Reklama

  • Przelewy24

Producenci

Kontakt

Bestsellery

Nowości w sklepie

Opinia o produkcie

Warto wydać pieniądze na sierię superior. Nie chce powtarzać co w recenzji,po prostu napisali najprawdziwszą prawdę. Wymieniałem je w zwrotnicy głośnikowej…
Ocena produktu 5/5
Strona główna » Opinia o produkcie

Opinia o produkcie Mundorf Mcap EVO Oil kondensator 10,00 uf

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: Po wymianie Jantzena Cross Cap na Mundorfa MCap Evo Oil dźwięk zyskał i to sporo. Więcej szczegółów, przestrzeń, lepsza separacja instrumentów, wysokie tony perliste, dźwięczne i subtelne, czyli dokładnie takie jak lubię :) Poszedłem za ciosem i kolejny Jantzen (tym razem w torze średnioniskotonowym) pożegnał się ze zwrotnicą, a jego miejsce zajął (a jakże) Mundorf MCap Evo Oil. Średnica stała się bardziej nasycona i lekko wysunęła się przed szereg. Oczywiście do pełni szczęścia dołożyłem rezystory - także Mundorf... i więcej mi już nie potrzeba. Całość sprawdza się znakomicie z moimi głośnikami szerokopasmowymi, a nie są one najmłodsze, a teraz po raz kolejny odżyły. Polecam każdemu te świetne kondy - idealne jak ktoś szuka dobrego stosunku jakości do ceny i nie ma funduszy na np. o wiele droższą serię Supreme ;)

Autor recenzji: Marcin Młotek

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5

Średnia ocena (5/5): Średnia ocena 5/5
Wszystkich recenzji produktu: 2

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 50 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Zobacz szczegóły produktu Napisz recenzję

Przejdź do strony głównej

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl